Ak nie ste vo svojom živote šťastní, váš život vás nenapĺňa

/Ak nie ste vo svojom živote šťastní, váš život vás nenapĺňa

Ten, kto je spokojný, vníma svoj život cez pohľad spokojnosti. Vníma svoj život pohľadom, ktorý nie je prítomný za bránami našej mysle, je prítomný v nás. Všetko čo robíme, nás ovplyvňuje, formuje, napĺňa, ale aj hnevá, deformuje, robí nás to nešťastnými. Záleží iba od nás, či zotrváme v niečom, čo náš život nikam neposúva, alebo sa posunieme smerom, nám príjemným.

Kormidlom nášho života je spôsob, akým premýšľame. Kormidlom nášho života nie je vonkajšie prostredie, ale naša myseľ.

Spôsob nášho myslenia je rozhodujúci na to, aké pocity budeme vo svojom vnútri prežívať. Spôsob nášho myslenia ovplyvňuje celý náš život. Iba od neho záleží, ako sa správame, čo vo svojom voľnom čase vykonávame, s kým sa stretávame, v akom prostredí žijeme. Iba od spôsobu nášho myslenia záleží, aký život si každý deň vytvárame. Aké rozhodnutia robíme a následne, ako na nás naše rozhodnutia vplývajú.

Ak nie ste vo svojom živote šťastní, váš život vás nenapĺňa.

Ak nie ste so svojim životom spokojní, váš život pre vás nepredstavuje potešenie, prínos, či príjemné pocity. Snažíte sa každý deň žiť podľa aktuálne platných noriem, ktoré vám nastavil systém, v spolupráci s vašou rutinnou poslušnosťou. Nesnažíte sa vniesť do vlastného života svoj individuálny spôsob premýšľania, pretože je pre vás ľahšie kráčať vo vychodenom, či druhými ľuďmi predloženom a pripravenom chodníku. Myslíte si, že máte v ňom istotu. Áno, do určitej miery nám známe ponúka istotu, ale v danom okamihu sa začne strácať to naše, dobrovoľné, kreatívne, jedinečné.

Ak sa vo svojom živote necítime šťastní, spokojní, naplnení, niečo robíme nesprávne. To niečo by sme si prioritne mali zmeniť a predstaviť výlučne podľa seba vo svojej mysli. Nie v mysli druhých. My by sme mali mať jasno a presne zadefinované, čo je šťastím nášho života. Čo je tým, čo nás robí spokojnými. Aký spôsob života by sme chceli žiť a naša myseľ by mala mať absolútne jasno v našich požiadavkách. Ako sa hovorí: Keď sa rozhodneme, celý vesmír sa k nám pridá a je to naozaj veľkou pravdou. Práve v situáciách, v ktorých sa konečne dopracujeme k určitému rozhodnutiu, začneme vysielať jednoznačnosť a presvedčivosť o tom, čo chceme, kam smerujeme.

Nič horšie, ako vnútorná neistota nemôže spochybniť naše vnútorné prežívanie.

Nestrácajte sa vo vlastných pochybnostiach a neistote. Nestrácajte sa sami v sebe len preto, že aktuálne sa vám nedarí. Porozmýšľajte prečo sa vám nedarí? Ako je nastavená vaša myseľ? Je vôbec nastavená na prijímanie pozitívnych pocitov, radosti, šťastia, úspechu? Viete si vôbec samých seba predstaviť mať sa lepšie? Viete si seba predstaviť, že sa odrazu začnete usmievať, brať život z tej ľahšej a príjemnejšej stránky? Viete si seba predstaviť, že sa budete odrazu cítiť naozaj príjemne? Ak nie, nemôžete očakávať, že sa niečo zmení.

Zmeňte sa, zmeňte svoj spôsob myslenia a verte, že novou zmenou vo vašej mysli, sa vo vašom živote začnú diať zmeny. Začnú sa diať zmeny presne také, aké bude vysielať vaše myslenie. Ak čakáte od svojho života šťastie, úspech, smiech, peniaze, prioritne si ich musíte vedieť generovať vo svojej mysli a implementovať do vlastného života. Začnite ihneď, začnite od seba. Začnite si vo svojej mysli vytvárať obraz toho, čo chcete vidieť vo svojom živote. Začnite si vytvárať život, ktorý vás bude napĺňať, ráno vyháňať z postele a počas dňa dodávať vašim výkonom pozitívnu energiu.

Autor: PhDr. Silvia Macháčková

Jedinečná kniha a e-kniha Naša myseľ nám dáva zmysel, Vám odhalí dôležitosť nastavenia spôsobu vlastného myslenia. Práve vlastným myslením si vytvárate celoživotný zmysel. Vlastným myslením dávate všetkému význam, alebo význam odoberáte. Vlastním myslením seba posilníte, alebo zničíte. Naučte sa vyberať si pre seba vždy to najlepšie. Doprajte svojmu životu ten najzmysluplnejší zmysel, ktorý si vytvoríte vlastným myslením. Kúpiť knihu, e-knihu a bližšie info o e-knihe, knihe si môžete na: https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/bohatstvo-mysle/.

https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/nasa-mysel-nam-dava-zmysel/

NEZABUDNITE, ŽE SME TU VŽDY PRE VÁS

osobne, on-line, telefonicky, cez sociálne siete …

Ak máte akýkoľvek problém, niečo Vás trápi, alebo Vás zaujíma téma osobnostného rozvoja a práce s myslením , máte chuť na sebe pracovať, rozvíjať sa a posúvať hranice vlastného prežívania, správania sa, zvládania náročných situácii a dosahovania svojich cieľov, navštívte náš E-SHOP s jedinečnými inšpirujúcimi elektronickými, motivačnými a relaxačnými knihami a službami na: https://www.bohatstvomysle.com/kategoria-produktu/naucne/.

Prajem Vám príjemnú pohodu a relax.

Silvia Macháčková

www.bohatstvomysle.com

By |2022-05-24T11:49:15+00:0024 mája, 2022|Blog|0 komentárov

Napísať komentár

Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem