BOHATSTVO MYSLE

Akékoľvek bohatstvo je neoddeliteľnou súčasťou nášho myslenia.

Náučný e-book

E-book Bohatstvo Mysle vás v 11 kapitolách prevedie jedinečným bohatstvom našej mysle. Ukáže vám význam, hodnotu a potenciál myslenia. Oboznámi vás s možnosťami využitia vlastného myslenia pre úspech, bohatstvo, prosperitu a šťastný a spokojný život.

Náš spôsob života sa uberá smerom, ktorý mu určujú naše myšlienky. Ak chceme zmeniť smer nášho života, mali by sme najprv zmeniť naše myšlienky. Akým spôsobom naprogramujeme našu myseľ, takým sa bude uberať. Vkladajme do našej mysle vzorce na úspech, šťastie, zdravie, bohatstvo a naše myšlienky nám tieto vzorce začnú transformovať do činov, ktoré sa nám prejavia v našom živote. Úspešné myslenie = úspešný život. Prajem vám príjemné a motivujúce čítanie.

Celoživotne sa venuje problematike efektívneho využívania myslenia. Pomáha ľuďom nachádzať východisko zo zložitých životných situácií. Učí ľudí k plnohodnotnému využívaniu pozitívneho myslenia, ako spôsobu na zvládanie náročných a stresových situácii. Zaoberá sa problematikou interpersonálneho myslenia a kolektívneho myslenia. Dlhodobo sa venuje problematike myslenia a vnímania detí a mladistvých a spôsobom vplyvu rodičovskej výchovy na rozvoj osobnosti dieťaťa a výchove v multikultúrnych rodinách.

bohatstvo_mysle_noback
Pre zobrazenie úryvkov kliknite na knihu.

Bohatstvo Mysle

Akékoľvek bohatstvo je neoddeliteľnou súčasťou nášho myslenia.
Kúpiť
2016-12-10T22:20:13+00:00
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem