Bohatstvo našej mysle, alebo ako si spríjemniť sobotňajšie popoludnia

Naše myslenie je najdôležitejšou zložkou vnímania a vytvárania nášho života. Nech sa stretávame s akýmikoľvek životnými situáciami, záleží iba od spôsobu nášho myslenia, ako si s jednotlivými situáciami poradíme. Spôsob nášho myslenia nám určuje, ako pristupujeme k riešeniu jednotlivých situácii, ako zvládame náročné situácie, ako sa vieme dopracovať k životným predsavzatiam a pod. Každá jedna záležitosť sa odohráva v našej mysli. Naše myslenie je naše vedomie, vnímanie, pohľad a hodnotiaci faktor vnímanej reality. Myšlienky, ktorými naše myslenie disponuje sa podieľajú na spôsobe vnímania jednotlivých situácii. Negatívne myšlienky nás vedú k negatívnemu vnímaniu, pozitívne k pozitívnemu vnímaniu. Faktom je, že spôsob nášho myslenia je v našej kompetencii a my sme zodpovední za to, ako sa vieme vysporiadať s jednotlivými situáciami.

Ak raz zistíme, že naše myslenie zodpovedá za naše vnímanie a následné správanie a reakcie, začneme ho plnohodnotne a efektívne využívať.

Pripravila som pre vás sériu 12 veľmi zaujímavých a inšpirujúcich prednášok, v ktorých sa nielen dozviete, ale budete mať možnosť aj prakticky si vyskúšať na príkladoch, ako môžeme vedome s našim myslením pracovať. Naučíte sa, ako funguje myslenie, ako môžete sami pracovať a zefektívňovať spôsob myslenia, zvládať a prekonávať nielen tie najnáročnejšie životné situácie, ale aj bežné, fyzicky, či psychicky menej náročné a samozrejme, aby ste si vedeli vychutnať každý pozitívny okamih v živote. Naučíte sa, akú silu a moc majú myšlienky, ako si viete preprogramovať negatívne myslenie na pozitívne, ako sa vysporiadať so smutnými situáciami, ako reagovať na problémové situácie, odmietnutia a pod. Naučíte sa pomocou myslenia dosahovať svoje ciele, zvýšiť si sebavedomie, byť vytrvalí a tešiť sa zo života. Zistíte, ako vás môže vaše okolie a prijímané informácie manipulovať, ako sa tomu účinne brániť. Naučíte sa orientovať vo svojom myslení a používať techniku prijímania a selekcie informácii, následného spracovávania a výberu, tých správnych informácii a používania ich vo svojom živote. Naučíte sa sami si tvoriť váš život pomocou myslenia a byť zodpovední za život, ktorý žijete. Zistíte, že spokojnosť so životom je iba vo vašich rukách, a ako s ním naložíte záleží iba od vás.

Prednášky v oblasti osobnostného rozvoja a práce s myslením sa začínajú 18.06.2016 a končia 03.09.2016, vždy v sobotu, v čase od 14.00 h do 17.00 h v Ivanke pri Dunaji (hneď pri Bratislave, Metro). 

Témy prednášok sú nasledovné:

18.06.2016      Sila a moc nášho myslenia.

25.06.2016      Vedomá práca s myslením.

02.07.2016      Pozitívne myslieť, ako na to?

09.07.2016      Vplyv informácii na naše myslenie.

16.07.2016      Programovanie myslenia na úspech.

23.07.2016      Vedomie, nevedomie a podvedomie myslenia.

30.07.2016      Významná úloha zmyslov v našom myslení.

06.08.2016      Zvládanie záťažových situácii pomocou myslenia.

13.08.2016      Vedomá a nevedomá manipulácia mysle.

20.08.2016      Myslenie v každodennom živote.

27.08.2016      Relaxácia a zdravie pre našu myseľ.

03.09.2016      Záverečná párty – grilovanie,  diskutovanie, relax, dobrá nálada.

Môžete si rezervovať ktorúkoľvek z prednášok za 12 €, alebo všetkých 12 prednášok s výhodnou cenou  za prednášku 9 €. Rezervácia je nutná, z dôvodu počtu miest na sedenie a prípravy prezentačného materiálu a občerstvenia, ktoré je v cene.

Bližšie info a rezervácie na: https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/vstupenka-letne-sobotne-stretnutia/  , alebo +421-904-494-432, silvia@bohatstvomysle.com .

Doprajte si krásny čas iba pre seba, svoj osobnostný rozvoj a spríjemnite si letné sobotňajšie popoludnia s Bohatstvom Mysle.

Srdečne vás pozývam,

s pozdravom Silvia Macháčková

www.bohatstvomysle.com

2016-12-10T22:20:10+00:00
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem