365 Pohodových dní / v dvoch častiach (E-Book/Kniha)

11.9025.90

Nie je na sklade

Prežite každý deň čo najlepšie, ako viete. Prežite dni spôsobom, ktoré vyhovujú práve vám a nie spôsobom výhodnosti druhých. Náš život je práve o nás. O prístupe a úcte k sebe, o tom, ako si sami seba vážime, ako na seba nahliadame a hlavne o tom, ako si to nastavíme vo vlastnej hlave.  Prežite život spôsobom, na ktorý budete na sklonku svojho života s úsmevom a s radosťou spomínať. Nebudete cítiť pochybnosti, že ste neurobili pre kvalitu svojho života všetko, čo ste mohli urobiť. Otvorte si knihu 365 pohodových dní a už len čítajte, vnímajte, pozorujte a hlavne premýšľajte nad všetkým, čo môžete vlastným spôsobom myslenia vo svojom živote zmeniť. Čo všetko dokážete vyriešiť sami, bez pomoci druhého a hlavne tak, aby vás akákoľvek životná skúsenosť posilnila, nie zničila, či znechutila. Naučte sa byť silní vlastnou vnútornou silou, ktorú máte stále k dispozícii, nie iba opieraním sa o druhého, ktorý vás nemusí vždy udržať.

Každý náš deň môže byť krajší, ako ten predošlý. Každý deň dostávame novú možnosť urobiť deň zmysluplnejším. Dôležité je vedieť sa rozhodnúť a urobiť pre vlastnú spokojnosť čo najviac.

 

Katalógové číslo: - Kategórie: Značiek: , , , , , ,

Popis

Názov: 365 Pohodových dní/ v dvoch knihách

Kategória: náučný e-book, rozvoj osobnosti

Autor: PhDr. Silvia Macháčková

Grafický dizajn: Daniel Macháček

Počet strán: Prvá časť (429 strán) / Druhá časť (413 strán) / Spolu (842 strán)

Copyright © 2019  PhDr. Silvia Macháčková

Viete si predstaviť mať 365 dní zo svojho života pohodových? Viete si predstaviť, aby celý váš rok bol pre vás príjemným, harmonickým a tým najkrajším rokom? Alebo ste už zabudli, ako vyzerajú príjemné dni a chvíle, v ktorých sa cítite oddýchnuto, uvoľnene, neprežívate stres, nervozitu, či napätie? Nechajte svoju myseľ každý deň v roku inšpirovať sa zmysluplným článkom, ktorý vás upokojí, vnútorne posilní, vnesie svetlo a radosť do života a hlavne, vás posunie vpred na ceste vo vašom osobnostnom rozvoji.

Náš spôsob života sa uberá smerom, ktorý mu určujú naše myšlienky. Ak chceme zmeniť smer nášho života, mali by sme najprv zmeniť obsah svojich myšlienok. Akým spôsobom naprogramujeme našu myseľ, takým sa budeme uberať. Vkladajme do našej mysle vzorce na lásku, zdravie, úspech, šťastie, bohatstvo a naše myšlienky nám tieto vzorce začnú transformovať do nášho prežívania, správania sa a činov, ktoré sa nám prejavia v našom živote. Nečakajte na náhody, začnite používať a spoliehať sa na svoju myseľ a skladajte si život práve z tých vašich správnych myšlienok. Prajem vám príjemné a motivujúce čítanie.

Venuje sa problematike efektívneho využívania myslenia. Pomáha ľuďom nachádzať východisko zo zložitých životných situácií. Učí ľudí k plnohodnotnému využívaniu pozitívneho myslenia, ako spôsobu na zvládanie náročných a stresových situácii. Zaoberá sa problematikou interpersonálneho myslenia a kolektívneho myslenia. Dlhodobo sa venuje problematike myslenia, vnímania detí a mladistvých, spôsobom vplyvu rodičovskej výchovy na rozvoj osobnosti dieťaťa, či výchove v multikultúrnych rodinách.

ÚRYVKY Z KNIHY

Ďalšie informácie

Forma Knihy

Tlačená Kniha, Elektronická Kniha v PDF Formáte (E-Book)

Knižné Vydanie

Prvá časť, Druhá časť, Kolekcia Prvá + Druhá časť

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem