Každé nové ráno je pre nás novým začiatkom, výberom, možnosťou, pre ktorú sa rozhodneme

/Každé nové ráno je pre nás novým začiatkom, výberom, možnosťou, pre ktorú sa rozhodneme

Otvorte ráno oči a predstavte si, že ste dostali novú príležitosť pre čokoľvek. Predstavte si, že vaše ráno je možnosť, výber, príležitosť pre vás. Špeciálne iba pre vás, pretože vaše ráno je iba vašim ránom. Vy ste dostali možnosť zobudiť sa, otvoriť oči, uvedomiť si seba a premýšľať nad možnosťami, pre ktoré sa rozhodnete.

Každé nové ráno je pre nás novým začiatkom, výberom, možnosťou, pre ktorú sa rozhodneme.

Nepodceňujte svoje rána. Sú štartom a začiatkom niečoho nového. Berte nový deň ako nový začiatok k čomukoľvek, po čom vaša myseľ túži. Nesústreďujte sa na negatíva, na to, čo vás ťaží, čo nepríjemného sa môže udiať. Sami si hneď z rána vylaďte svoju myseľ na frekvencie vĺn, ktoré chcete počúvať. Naučte sa pracovať so svojou mysľou ako s rádiom, ktoré budete dolaďovať dovtedy, až vysielanie bude vyhovovať vám, vyšším predstavám, vašej energii.

Je úplne jedno, čo sa deje okolo vás hlavne vtedy, keď to neviete zmeniť. Vždy je dôležité, čo sa odohráva vo vašej mysli. A ak sa ráno zobudíte uvedomte si všetky možnosti, ktoré ste od života dostali. Uvedomte si, čo všetko môžete urobiť, keď ste sa ráno prebudili. Nie každý sa prebudil tak ako vy, a keď vám táto možnosť bola umožnená znamená to, že ju treba využiť. Každé nové ráno vstaňte a poďakujte sa za všetko čo máte, prajte si, snívajte, myslite s optimizmom a poďakujte sa za splnenie vašich prianí. Myslite pozitívne a vytesnite zo svojej mysle všetky obťažujúce myšlienky.

Nie situácie, nie ľudia, ale naša myseľ je tá, ktorá nás buď posilňuje, alebo obťažuje.

Každé nové ráno máme nádej. Každé nové ráno máme možnosť dať životu zmysel, pre ktorý sa rozhodneme. Každé nové ráno by sme mali odpustiť, poďakovať sa a prijať fakt, že žijeme. Každé nové ráno je našim najkrajším ránom bez ohľadu na to, čo sa deje. Neočakávajte len príjemné chvíle, nebuďte sebeckí a umožnite životu, aby vás naučil spracovávať a prijímať všetky životné situácie. Každý jeden okamih, či je príjemný, či nie, je pre nás veľmi dôležitý a podstatný. A práve rána sú novými začiatkami a možnosťami pre nás, aby sme sa opätovne zamýšľali nad tým, čo môžeme urobiť ináč, lepšie, múdrejšie, ako včera.

Autor: PhDr. Silvia Macháčková

Jedinečná kniha a e-kniha Radšej myslieť s optimizmom, ako byť stále naštvaný, vám poodhalí, že v každej situácii máme možnosť výberu, ako budeme reagovať. Ako budeme vnímať, prijímať a spracovávať akúkoľvek situáciu. Ak sa vedome rozhodneme pre pozitívny náhľad, naša myseľ a vnemy začnú okamžite nachádzať čokoľvek pozitívne aj v tej najnáročnejšej situácii. Ak si zachováme pozitívnu myseľ, získame pre seba ďaleko viac, ako keď ostaneme naštvaní, mrzutí, deprimovaní. Z každej situácie sa naučte vziať si to najlepšie pre vás. Kúpiť knihu, e-knihu a bližšie info o e-knihe, knihe si môžete na: Radšej myslieť s optimizmom, ako byť stále naštvaný (E-Book/Kniha) – Bohatstvo Mysle

https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/radsej-mysliet-s-optimizmom-ako-byt-stale-nastvany/

NEZABUDNITE, ŽE SME TU VŽDY PRE VÁS

osobne, on-line, telefonicky, cez sociálne siete …

Ak máte akýkoľvek problém, niečo Vás trápi, alebo Vás zaujíma téma osobnostného rozvoja a práce s myslením , máte chuť na sebe pracovať, rozvíjať sa a posúvať hranice vlastného prežívania, správania sa, zvládania náročných situácii a dosahovania svojich cieľov, navštívte náš E-SHOP s jedinečnými inšpirujúcimi elektronickými, motivačnými a relaxačnými knihami a službami na: https://www.bohatstvomysle.com/kategoria-produktu/naucne/.

Prajem Vám príjemnú pohodu a relax.

Silvia Macháčková

www.bohatstvomysle.com

By |2021-06-07T11:03:56+00:00jún 7th, 2021|Blog|0 komentárov

Napísať komentár

Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem