Loading...
Kontakt2019-11-18T09:05:04+00:00

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne produktov a služieb na stránke Bohatstvo Mysle nás neváhajte kontaktovať.

  Vaše Meno*

  Váš Email*

  Vaša Správa

  FAQ

  Často kladené otázky.

  V prípade potreby nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle:
  +421-904-494-432

  Alebo prostredníctvom e-mailu na adresu:
  silvia@bohatstvomysle.com

  Na uvedených adresách nás môžete kontaktovať s otázkami ohľadom kúpy produktov, funkcionality stránky Bohatstvo Mysle, a samozrejme aj iných otázok týkajúcich sa nášho projektu.

  Poradenstvo a konzultácie na uvedených adresách NEPOSKYTUJEME.

  Tie poviedky, pri ktorých sa uvádza, že sú skutočné, sú naozaj skutočné. Sú zo života ľudí, ktorí tieto zážitky naozaj prežili. Mená osôb a rodinných príslušníkov a známych sú samozrejme vymyslené, aby sa nedali identifikovať.
  Všeobecne sa hovorí, že po 21 dňoch sústavného aplikovania niečoho nového, sa synapsie v tvojom mozgu preprogramujú na to, čo ich učíš. Z vlastnej skúsenosti ti viem zaručiť, že sústavným opakovaním nových vzorcov správania a myslenia, sa tvoje myslenie môže zmeniť aj skôr. Je to veľmi individuálne, veľkú rolu zohráva genetika, všeobecné biologické predpoklady a hlavne motivácia a pevná vôľa.
  Vždy maj na pamäti cieľ, prečo to robíš. Musíš si nájsť tú najsprávnejšiu motiváciu. Nikdy nerob nič len preto, že to od teba očakáva niekto druhý. Nenechaj sa nikým a ničím ovplyvniť. Choď si iba za svojim cieľom a ver, že ťa to neodhodí z cesty späť.
  On-line poradenstvo je veľmi efektívne pre toho, kto má rád vizuálny kontakt. Pekne sa dá pracovať s emóciami, neverbálnym a samozrejme aj verbálnym prejavom. Klient má dostatočný priestor a komfort vo svojom vlastnom prostredí na to, aby sa vedel uvoľniť a sústrediť na svoj problém. Efektívne využiješ svoj čas a peniaze.

  Poradenstvo prebieha tak, že klient po vyplnení a zaslaní formulára obdrží potvrdenie termínu a času poradenstva, prípadne sa po dohode určí iný vhodný termín. Po prihlásení na Skype začne prebiehať vzájomná komunikácia.

  Ak zmeníš svoje myslenie, tvoj život sa zaručene zmení. Nemôžeš byť predsa v strachu, v napätí a v neistote, keď je tvoje myslenie nastavené  na pozitívne vnímanie, vnímanie krásy, harmónie, príjemných zážitkoch a myšlienok. Tieto myšlienky sa ti začnú diať aj v tvojom živote. Príjemné myšlienky vytvárajú príjemné situácie.
  Bohatstvo Mysle je to najväčšie bohatstvo, ktoré vlastníme bez toho, že nás niečo stojí. Je to bohatstvo naše, máme ho každý, je individuálne. Treba s ním vedieť správne a efektívne narábať a využívať ho. Potom ti bohatstvo mysle prinesie bohatstvo vo všetkých oblastiach tvojho života.
  Moc myslenia spočíva v tom, že svoje myslenie si ovládame každý z nás sám. Ak do svojho myslenia nevpustíš nikoho, tvoje myslenie bude fungovať podľa tvojich pokynov. Tvoje myslenie je tvoja moc a sila. Myslenie je tvoja životná energia, tvoj motor. Musíš ho však vedieť správne využívať.
  Projekt Bohatstvo Mysle je založený na on-line systéme a elektronickom vzdelávaní. Ušetrí vám čas aj peniaze. V prípade naozaj závažného problému, je po dohode možnosť aj osobného stretnutia. Uprednostňuje sa však on-line a elektronická forma poradenstva a vzdelávania.
  Ak ste presvedčení , že sa chcete pohnúť z miesta, kde sa nachádzate do miesta, kam chcete prísť, pracovať na svojom myslení a sebarozvoji, určite vám kúpa náučného e-booku bude prínosom a zdrojom informácií, ktoré vás efektívne dovedú k vášmu cieľu.
  Keď si zmeníte myslenie podľa vašich predstáv, začnete žiť život, ktorý ste si vysnívali. Začnete žiť život podľa vášho myslenia. Vaše nové myslenie vám bude ukazovať cestu životom, ktorou sa budete uberať. Na konci života, si môžete spokojne povedať, že ste prežili život, ktorý vymyslelo vaše myslenie.
  Určite nestačí. Manuál efektívneho myslenia ti ukáže potrebné techniky k tomu, aby si vedel správne pristupovať k svojmu mysleniu a začal s ním efektívne pracovať. Veľmi dôležité je, aby si na sebe neprestal pracovať aj po prečítaní manuálu. Dôležitá je aplikácia myslenia v praxi.
  Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem