MANUÁL EFEKTÍVNEHO MYSLENIA

Ži život podľa myšlienok, ktoré si naprogramuješ do svojej mysle ty a nie niekto druhý.

Náučný manuál

Manuál efektívneho myslenia je rozdelený na 12 strategických krokov využívania efektívneho myslenia. Náučným aj humorným spôsobom vás prevedie cez najdôležitejšie kroky využívania a ovládania vášho myslenia. Vyskúšate si praktické cvičenia, ktoré vám odhalia vaše silné a slabé stránky vo využívaní vášho myslenia. Existuje ešte nespočetné množstvo metód, spôsobov a nástrojov k učeniu, zmene a posilňovaniu myslenia. Vybrala som pre vás tie, ktoré sú mnou odskúšané a overené. Verím, že budú pre Vás tie správne a budú Vám prínosom.

Naučí ťa základné techniky a princípy práce s tvojim myslením. Prostredníctvom konkrétnych príkladov a cvičení, ktoré Ti Manuál efektívneho myslenia prináša, nielenže začneš chápať ako tvoje myslenie funguje, ale naučíš sa so svojim myslením pracovať, mať nad ním vedomú kontrolu a efektívne ho využívať. Ovládaním a cieleným programovaním vlastného myslenia budeš vedieť riešiť náročné životné situácie, korigovať svoj strach, nesmelosť, stres, úzkosť, hnev, vonkajšiu manipuláciu a mnoho ďalšieho. Práca s myslením naozaj funguje. Vyskúšaj to a začni žiť život podľa myšlienok, ktoré si naprogramuješ do svojej mysle a tvoja myseľ ich bude premieňať na činy, ktoré ti začnú vytvárať život, ktorý chceš žiť ty a nie niekto druhý.

Celoživotne sa venuje problematike efektívneho využívania myslenia. Pomáha ľuďom nachádzať východisko zo zložitých životných situácií. Učí ľudí k plnohodnotnému využívaniu pozitívneho myslenia, ako spôsobu na zvládanie náročných a stresových situácii. Zaoberá sa problematikou interpersonálneho myslenia a kolektívneho myslenia. Dlhodobo sa venuje problematike myslenia a vnímania detí a mladistvých a spôsobom vplyvu rodičovskej výchovy na rozvoj osobnosti dieťaťa a výchove v multikultúrnych rodinách.

Manual_noback1
Pre zobrazenie úryvkov kliknite na knihu.

Manuál Efektívneho Myslenia

Moc vášho myslenia vám zaručí život, ktorý chcete žiť.
Kúpiť
„Efektívne myslieť, znamená hlavne myslieť sám za seba.“
Silvia Macháčková
2016-12-10T22:20:17+00:00
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem