Loading...
O mne2022-06-08T11:48:04+00:00

AKO VZIAŤ MYSEĽ
DO VLASTNÝCH RÚK

Moje životné a odborné skúsenosti ma dohnali k tomu, že som si povedala DOSŤ! UŽ SA ĎALEJ NECHCEM TRÁPIŤ. Život mám predsa jeden a chcem ho prežiť čo najplnohodnotnejšie a bez stresov. Začala som si uvedomovať, čím sa moja myseľ každý deň zaoberá, čo do nej vkladám. Čo je to, čo ju opakovane rozladí a pokazí náladu. Rozhodla som sa vedome selektovať, čo bude moja myseľ prijímať a čo ostane pred jej bránou. Začala som si vážiť to, že môžem slobodne myslieť a od daného momentu som nepripustila, aby mi niekto alebo niečo moje BOHATSTVO MYSLE narušil, alebo zničil. Vedome si vyberám, čo si do mysle vkladám.

Smutné situácie tiež patria do našich životov. Naša myseľ ich však môže prijať s pokorou a vďakou ako situácie, ktoré nás majú v živote niekam posunúť alebo niečomu naučiť. Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, čas nám ukáže, čo nás mala daná situácia naučiť, alebo kam nás mala posunúť. Dôležité je, aby naša myseľ ostala pokojná a prítomná. Naše myslenie a myšlienky sú nekonečné. Môžeme s nimi krásne pracovať a naučiť sa vytvoriť si pozitívne, cielené a ničím neovplyvniteľné myslenie.

Na základe mojich životných a odborných skúseností vám ponúkam to, čo mňa v mojom živote najviac posunulo a posúva vpred. Teším sa na Vás a bude mi veľkou cťou Vám pomôcť a poradiť, ako efektívne využívať moc myslenia, v rozbúrených vodách stáť pevne na nohách, kráčať vlastnou cestou životom a plniť si svoje sny.

Môj Príbeh

Každý deň prežívame životné príbehy. Niektoré náš život pozitívne zmenia. Životný príbeh, ktorý som zažila bol práve príbehom, mojich životných a odborných skúseností, ktorý ma naštartoval k tomu, aby som prekročila hranice môjho komfortu a zmenila svoj spôsob myslenia. Tým, že som zmenila myslenie, zmenil sa aj môj život. Naučila som sa, že život je taký, ako ho vnímame. Vnímame ho prostredníctvom nášho myslenia a myšlienok.

  • Ste často sami zo seba unavení a vyčerpaní ?
  • Máte pocit, že sa vám kopia problémy, ktoré sú pre vás neriešiteľné?
  • Ostali ste stáť na jednom mieste a neviete sa posunúť ďalej?
  • Začínate si uvedomovať, že máte všetkého dosť a chcete zmeniť svoj spôsob života?
  • Chcete si konečne vychutnať pokoj, pohodu, relax, ale neviete ako?

Veľmi rada Vám pomôžem a budem nápomocná v tom, aby sa Váš život zmenil na krásny, cieľavedomý a pozitívny. Pomôžem Vám opäť nájsť stratenú rovnováhu, vykročiť z miesta kde ste

do miesta KAM CHCETE ÍSŤ.

Naučím Vás opäť tešiť sa z prítomnosti, nájsť v sebe vnútornú slobodu, pokoj a vniesť do života svetlo.

— Silvia Macháčková

https://www.bohatstvomysle.com/e-shop/
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem