MYSLENÍM OD STRESU K VNÚTORNEJ ROVNOVÁHE

Tam, kde je prítomná vnútorná rovnováha, nie je prítomný stres.

Náučný e-book

Rovnováha znamená vedieť účinne a rovnovážne zostaviť situáciu, veci a okolnosti tak, aby ani jedna strana neprevažovala do takej miery, že by vznikla určitá nerovnováha, ktorá by nám spôsobila katastrofu, zmätok a chaos. Jedinečná e-kniha vás naučí ako sa rýchlo a účinne zbavíte všetkých stresov, ktoré vás ťažia a začnete žiť život vo vnútornej rovnováhe.

Náš spôsob života sa uberá smerom, ktorý mu určujú naše myšlienky. Ak chceme zmeniť smer nášho života, mali by sme najprv zmeniť naše myšlienky. Akým spôsobom naprogramujeme našu myseľ, takým sa bude uberať. Vkladajme do našej mysle vzorce na úspech, šťastie, zdravie, bohatstvo a naše myšlienky nám tieto vzorce začnú transformovať do činov, ktoré sa nám prejavia v našom živote. Úspešné myslenie = úspešný život. Prajem vám príjemné a motivujúce čítanie.

Celoživotne sa venuje problematike efektívneho využívania myslenia. Pomáha ľuďom nachádzať východisko zo zložitých životných situácií. Učí ľudí k plnohodnotnému využívaniu pozitívneho myslenia, ako spôsobu na zvládanie náročných a stresových situácii. Zaoberá sa problematikou interpersonálneho myslenia a kolektívneho myslenia. Dlhodobo sa venuje problematike myslenia a vnímania detí a mladistvých a spôsobom vplyvu rodičovskej výchovy na rozvoj osobnosti dieťaťa a výchove v multikultúrnych rodinách.

bohatstvo_mysle_noback
Pre zobrazenie úryvkov kliknite na knihu.

Myslením od stresu k vnútornej rovnováhe

Tam, kde je prítomná vnútorná rovnováha, nie je prítomný stres
Kúpiť
2017-02-18T20:31:26+00:00
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem