Privátna Zóna Bohatstvo Mysle – staňte sa silnými a jedinečnými osobnosťami

/Privátna Zóna Bohatstvo Mysle – staňte sa silnými a jedinečnými osobnosťami

Čerpajte každodennú pozitívnu energiu, podporu, povzbudenie a získajte nové riešenia

v Privátnej Zóne Bohatstvo Mysle.

Sú situácie, v ktorých poznáme správne riešenie, ale nevieme sa k nemu zmobilizovať. Potrebujeme iba postrčiť, namotivovať, či povzbudiť k rozhodnutiu druhou osobou. Osobou, ktorá nie je do situácie zainteresovaná emocionálne, fyzicky, či informačne. Práve ďalšia osoba nám prinesie potrebný nadhľad a nový druh kreatívnej energie. Stačí drobnosť, aha moment, malý podnet, či postrčenie a naša situácia sa nám stane opäť čistá, jasná a priehľadná. Riešenie, ktoré sme intuitívne pociťovali sa stane pre nás tým najsprávnejším riešením v danej situácii.

Čo však v prípade, keď nemáme takúto osobu, nemá nám kto poradiť, podporiť, podržať nás, či motivovať?

Chceme sa posunúť ďalej a nemáme záujem obťažovať svojich najbližších?

Privátna zóna Bohatstva Mysle Vám je plne k dispozícii.

Prestaňte sa sami trápiť, či nachádzať neefektívne riešenia. BM môžete kontaktovať, keď budete cítiť, že to potrebujete. Pomôžeme vám nahliadať na situácie a vnímať ich iným pohľadom, nájdeme pre vás tie najvhodnejšie riešenia, so zreteľom na vašu osobnosť a jedinečnosť, pozitívne vás budeme viesť k úspešnému prekonaniu akejkoľvek životnej situácie. Naučíme vás vniesť do menej príjemných situácii svetlo, optimizmus, nadhľad a spôsob kreatívneho riešenia. Pomôžeme vám prekonať strach, úzkosť, fóbiu, nedôveru v okolie, svojich blízkych, sám v seba, či svoje schopnosti. Dodáme vám pozitívnu energiu, pocit istoty, stability, vyrovnanosti, radosti zo života, sebavedomie a vnútornú silu. Naučíme vás orientovať sa v sebe, v svojom myslení, pocitoch a vnútornom prežívaní.

Privátna zóna Vám poskytuje výlučne individuálnu a diskrétnu starostlivosť a výhody s ňou spojené. K dispozícii máte možnosť rôznych zliav na e-knihy, sprístupnenie všetkých článkov BM, telefonické konzultácie, konzultácie prostredníctvom PC aplikácii, mobilných aplikácii, osobné konzultácie, či zážitkové tréningy s priamou prácou s myslením a jeho využitím pri zvládaní náročných životných situácii, zvládania stresu, či tréning pozitívneho myslenia a vnútornej pohody.

Privátna zóna BM Vám zaručuje absolútnu diskrétnosť a dôveru, so zreteľom na jedinečnosť a originalitu vašej osobnosti.

Všetky informácie o Privátnej zóne BM, služby, produkty, podmienky, možnosti objednania sa dozviete na:

https://www.bohatstvomysle.com/privatna-zona/.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne produktov a služieb z Privátnej zóny BM nás môžete kontaktovať na:

[email protected]

Mobil: +421 904 494 432 

www.bohatstvomysle.com

On-line poradenstvo –  bližšie info a možnosť objednania na: https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/online-poradenstvo/.

www.bohatstvomysle.com

Osobná konzultácia – bližšie info a možnosť objednania na: https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/osobna-konzultacia/.

www.bohatstvomysle.com

Mesačné poradenstvo – bližšie info a možnosť objednania na: https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/mesacne-poradenstvo/.

Bohatstvo Mysle

Zážitkový tréning – bližšie info a možnosť objednania na: https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/zazitkovy-trening/.

Obdarujte seba, alebo niekoho, na kom vám záleží, ručne vyrezávaným, maľovaným a exoticky voňajúcim mydlom s pozitívnou myšlienkou, v darčekovom balení, originálny prezent z dielne Bohatstvo Mysle.

Možnosť objednania na: https://www.bohatstvomysle.com/e-booky/dekorativny-vonavy-kvet/.

Nič nie je krajšie, ako myslením vyrovnaný, vnútorne spokojný, usmiaty a srdcom šťastný človek“.

Teším sa na Vás

PhDr. Silvia Macháčková

autorka projektu

www.bohatstvomysle.com

By |2017-11-05T07:10:00+00:00október 21st, 2017|Blog|0 komentárov

Napísať komentár

Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem