SILA A MOC NÁŠHO MYSLENIA

Spôsob nášho myslenia nám určuje spôsob nášho života.

Náučný e-book

Kniha Sila a moc nášho myslenia vás v 10 kapitolách zavedie do prostredia nášho myslenia. Oboznámi vás s neuveriteľným potenciálom myslenia a možnosťami jeho využitia. Poodhalí vám techniky a spôsoby fungovania myslenia a jeho dopad na náš život. Dozviete sa, ako si môžete sami naprogramovať spôsob myslenia na vytváranie úspechu, zdravia, šťastia a prosperity vo vašom živote. Zistíte, čo by ste mali z vášho myslenia odstrániť, aby ste žili úspešný a zmysluplný život. Ukáže vám silu a moc pozitívneho a negatívneho spôsobu myslenia. Kniha vás nielenže naučí pracovať s vašim myslením, ale vás bude motivovať k dosahovaniu vyšších cieľov a brať plnú zodpovednosť za svoj  život.

Náš spôsob života sa uberá smerom, ktorý mu určujú naše myšlienky. Ak chceme zmeniť smer nášho života, mali by sme najprv zmeniť naše myšlienky. Akým spôsobom naprogramujeme našu myseľ, takým sa bude uberať. Vkladajme do našej mysle vzorce na úspech, šťastie, zdravie, bohatstvo a naše myšlienky nám tieto vzorce začnú transformovať do činov, ktoré sa nám prejavia v našom živote. Úspešné myslenie = úspešný život. Prajem vám príjemné a motivujúce čítanie.

Celoživotne sa venuje problematike efektívneho využívania myslenia. Pomáha ľuďom nachádzať východisko zo zložitých životných situácií. Učí ľudí k plnohodnotnému využívaniu pozitívneho myslenia, ako spôsobu na zvládanie náročných a stresových situácii. Zaoberá sa problematikou interpersonálneho myslenia a kolektívneho myslenia. Dlhodobo sa venuje problematike myslenia a vnímania detí a mladistvých a spôsobom vplyvu rodičovskej výchovy na rozvoj osobnosti dieťaťa a výchove v multikultúrnych rodinách.

Sila_mysle_noback1
Pre zobrazenie úryvkov kliknite na knihu.

Sila a Moc Nášho Myslenia

Spôsob nášho myslenia nám určuje spôsob nášho života.
Kúpiť
„Naša myseľ nemá hranice, okrem tých, ktoré jej sami určíme.“
Napoleon Hill
2016-12-10T22:20:14+00:00
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem