SOFIINE DOBRODRUŽSTVO

Koľkokrát za život ste vystúpili z vašich stereotypných dní a urobili ste bláznivosť, na ktorú môžete s úsmevom spomínať?

Príbeh podľa skutočnosti

Koľkokrát za život ste vystúpili z vašich stereotypných dní a urobili ste bláznivosť, na ktorú môžete s úsmevom spomínať? Skutočný Sofiin príbeh o tom, ako môže aj šťastne vydatá žena prežiť vášnivé a erotické dobrodružstvo s cudzincom, ďaleko od svojho domova a naďalej žiť v šťastnom a harmonickom manželstve.

Tento príbeh venujem všetkým čitateľom, ktorí majú radi dobrodružstvo, vedia sa pousmiať nad životnými situáciami a nebrať život príliš vážne.

Celoživotne sa venuje problematike efektívneho využívania myslenia. Pomáha ľuďom nachádzať východisko zo zložitých životných situácií. Učí ľudí k plnohodnotnému využívaniu pozitívneho myslenia, ako spôsobu na zvládanie náročných a stresových situácii. Zaoberá sa problematikou interpersonálneho myslenia a kolektívneho myslenia. Dlhodobo sa venuje problematike myslenia a vnímania detí a mladistvých a spôsobom vplyvu rodičovskej výchovy na rozvoj osobnosti dieťaťa a výchove v multikultúrnych rodinách.

Pre zobrazenie úryvkov kliknite na knihu.

Sofiine Dobrodružstvo

Vystúpte z vašich stereotypných dní.
Kúpiť
„Ak má byť manželstvo vydarené treba sa zamilovať veľa ráz, ale vždy do tej istej osoby.“
John Goodman
2016-12-10T22:20:15+00:00
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem