V TIENI TIEŇA

Stalo sa aj Vám, že Vás v živote niekto dostal mimo realitu, alebo ste žili život v ilúzii a predstavách niekoho druhého?

Príbeh podľa skutočnosti

Stalo sa aj Vám, že Vás v živote niekto dostal mimo realitu, alebo ste žili život v ilúzii a predstavách niekoho druhého? Skutočný príbeh ženy, ktorá podľahla ilúzii tieňa.

Tento príbeh venujem všetkým čitateľom, ktorí sa niekedy ocitnú v situácii, keď zvažujú, či dajú prednosť svojmu šťastiu, blahu a pohodliu, alebo zabojujú o záchranu toho najcennejšieho čo majú a to je rodina. Otec, mama, deti.

Celoživotne sa venuje problematike efektívneho využívania myslenia. Pomáha ľuďom nachádzať východisko zo zložitých životných situácií. Učí ľudí k plnohodnotnému využívaniu pozitívneho myslenia, ako spôsobu na zvládanie náročných a stresových situácii. Zaoberá sa problematikou interpersonálneho myslenia a kolektívneho myslenia. Dlhodobo sa venuje problematike myslenia a vnímania detí a mladistvých a spôsobom vplyvu rodičovskej výchovy na rozvoj osobnosti dieťaťa a výchove v multikultúrnych rodinách.

Pre zobrazenie úryvkov kliknite na knihu.
Kúpiť

V Tieni Tieňa

Skutočný príbeh ženy, ktorá podľahla ilúzii tieňa.
Kúpiť
„Keby sme urobili všetky veci, ktoré sme schopní vykonať, sami seba by sme doslova ohromili.“
Thomas A. Edison
2016-12-10T22:20:16+00:00
Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem