Vďaka vám . . .

/Vďaka vám . . .

Vďaka. Vďaka vám, mám možnosť komu odovzdávať svoje skúsenosti a robiť to, čo ma prirodzene baví.

Vďaka.

Keby niet vás, bola by moja práca iba mojou obľúbenou záľubou. Vďaka vám, je moja záľuba, mojou obľúbenou prácou. Vďaka vám, získavam nové skúsenosti, rozmer riešenia skutočne zaujímavých situácii. Vďaka vám, môžem robiť váš život šťastným a spokojným a môj pracovne a osobnostne naplneným.

Vážim si vás, váš čas strávený s Bohatstvom Mysle, vašu dôveru, s ktorou sa na Bohatstvo Mysle obraciate a pozitívnu spätnú väzbu, ktorú Bohatstvu Mysle posielate. Úlohou Bohatstva Mysle je otvárať ľuďom srdcia, prostredníctvom vlastnej mysle. Úlohou Bohatstva Mysle je rozžiariť ľuďom myseľ a dušu miernym postrčením, následne sebou samým. Pripomenúť každému, aký je dôležitý, nenahraditeľný hlavne pre svoj vlastný život, následne pre životy druhých. Úlohou Bohatstva Mysle je pripomínať ľuďom význam a zmysel seba samého vo vlastnom živote. Vážiť si svoj čas, pripomínať si životné hodnoty, priority a nepremárniť život negatívnym myslením, sťažovaním sa, či pesimistickým spracovávaním prijímaných informácii.

Úlohou Bohatstva Mysle je, vniesť ľuďom svetlo, nádej a zmysel, do každej životnej situácie, ktorá vyzerá na prvý pohľad nepríjemne. Následným rozborom, analýzou a rozhovorom sa dopracovať ku kvalitnému, konštruktívnemu a hlavne dlhodobému riešeniu. Riešeniu, ktoré pomôže konkrétnemu človeku vidieť a vnímať situáciu vždy ako riešiteľnú, prijateľnú a pre život obohacujúcu.

Ak sa naučíme vnímať a spracovávať hlavne tie menej príjemné a neočakávané situácie s pokojnou a racionálnou mysľou zistíme, aký dôležitý je spôsob nášho spracovávania akýchkoľvek situácii v živote. V mnohých prípadoch si nemôžeme vybrať to, čo by sme chceli, môžeme sa však naučiť jednotlivé situácie spracovávať pre nás, čo najpríjemnejším spôsobom. Individuálnym spôsobom myslenia, každého z nás. A práve to je tým najdôležitejším poslaním stránky www.bohatstvomysle.com, jej služieb a produktov, pomôcť ľuďom vedieť prijať, spracovať, pochopiť a následne zaujať stanovisko, v akejkoľvek neľahkej chvíli života. Vedieť účinne a efektívne pracovať s vlastným myslením. Myslením, ktoré máme k dispozícii v každej chvíli svojho života.

Ešte raz ďakujem všetkým priaznivcom a klientom stránky www.bohatstvomysle.com, za prejavenú dôveru. Vážim si vás.

Silvia Macháčková,

autor projektu Bohatstvo Mysle

www.bohatstvomysle.com

NEZABUDNITE, ŽE SME TU VŽDY PRE VÁS

osobne, on-line, telefonicky, cez sociálne siete …

Ak máte akýkoľvek problém, niečo Vás trápi, alebo Vás zaujíma téma osobnostného rozvoja a práce s myslením , máte chuť na sebe pracovať, rozvíjať sa a posúvať hranice vlastného prežívania, správania sa, zvládania náročných situácii a dosahovania svojich cieľov, navštívte náš E-SHOP s jedinečnými inšpirujúcimi elektronickými, motivačnými a relaxačnými knihami a službami na: https://www.bohatstvomysle.com/kategoria-produktu/naucne/.

Prajem Vám príjemnú pohodu a relax.

Silvia Macháčková

www.bohatstvomysle.com

By |2022-05-27T12:05:39+00:0027 mája, 2022|Blog|0 komentárov

Napísať komentár

Naša stránka používa súbory "cookies" pre zlepšenie vášho online zážitku. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a taktiež nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb Bohatstva Mysle. Zobraziť viac informácií. Rozumiem